Editör'ün SeçtikleriHaberlerSosyal Medya

Facebook Clubhouse’a Rakip Uygulama Geliştiriyor İddiası

The New York Times’da aktarılan bilgi doğrultusunda Facebook’un Clubhouse’a rakip bir uygulama geliştirdiği iddia ediliyor. Geliştirilen uygulamanın sözde erken bir süreçte olduğundan dolayı detaylı bilginin bulunmadığı söyleniyor.

Son zamanlarda bildiğiniz üzere ClubHouse furyası aldı başını gitti ve gitmeye devam ediyor. Birçok kullanıcının dikkatini ve ilgisini çeken bu uygulamadan biraz bahsedecek olursak; davetiye ile kullanıcı kaydı yapan ve insanlara odalarda sesli sohbet, sunum imkanı tanıyan bir uygulama demek doğru olabilir.

Facebook’un Yeni ClubHouse Uygulaması

Dünyanın en köklü ve bilindik gazetelerinden New York Times’ın katardığı bilgiye göre ClubHouse’un popüler arzını gören Mark Zuckerberg’in bu arzın karşısında kayıtsız kalmayıp kendi ClubHouse’u için çalışmalara başlandığı söylenmekte. Bildiğiniz üzere Mark abimiz tutulan platformları, uygulamaları ya satın alır ya da benzerini yapar 🙂

Sonuca gelecek olursak zamana bırakıp beklemekten başka bir seçenek görünmüyor bazı bilgilerin netleşmesi ve doğrulanması için. Ama olabilitesi yüksek bir iddia olduğunu düşünüyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu